Wieńce i wiązanki pogrzebowe Mosina


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia wysyłkowa przygotowuje wiązanki i wieńce pogrzebowe jedynie z roślin żywych, na żywym podkładzie z igliwia. Rośliny z jakich komponujemy wiązanki i wieńce pogrzebowe to głównie: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do wiązanki pogrzebowej i wieńca pogrzebowego przypinana jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Treść na wstędze pogrzebowej mogą Państwo napisać swoje lub wybrać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie wysyłkową. Kompozycje pogrzebowe możemy przywieść na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w obszarze miasta Mosina. Wiązanki i wieńce pogrzebowe zawozimy idealnie na ustalony czas. Wiązanki i wieńce pogrzebowe pozostawiamy pod urną osoby zmarłej lub przekazujemy rodzinie. Za dostarczenie wieńca pogrzebowego odpowiedzialny jest przedstawiciel naszej kwiaciarni . Zapraszamy do zobaczenia naszych wieńców i wiązanek pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Mosina.