Wieńce i wiązanki pogrzebowe Jastarnia


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia tworzy wiązanki i wieńce pogrzebowe tylko i wyłącznie z roślin żywych, na naturalnym podkładzie z sosny. Rośliny z jakich komponujemy kompozycje pogrzebowe to zwykle: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kompozycji na pogrzeb dodawana jest darmowa wstęga. Treść na szarfie pogrzebowej można podyktować swoje lub wybrać już ułożone, przygotowane przez studio kwiatowe. Kompozycje na pogrzeb doręczamy na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w obwodzie miasta Jastarnia. Kompozycje na pogrzeb przywozimy precyzyjnie na ustalony czas. Wieńce i wiązanki pogrzebowe układamy pod grobem zmarłej osoby lub przekazujemy osobą będącym na pogrzebie. Za przekazanie kwiatów na cmentarz odpowiada kurier naszej kwiaciarni wysyłkowej. Zachęcamy do obejrzenia naszych kompozycji w raz z dostawą w mieście Jastarnia.