Wieńce i wiązanki pogrzebowe Bolesławiec


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia internetowa komponuje wiązanki i wieńce pogrzebowe tylko i wyłącznie z kwiatów żywych, na żywym podkładzie z igliwia. Kwiaty z jakich przygotowujemy wieńce i wiązanki pogrzebowe to głównie: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do wieńca pogrzebowego i wiązanki pogrzebowej przypinana jest gratisowa szarfa. Treść na wstędze można napisać swoje lub wybrać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnię. Kwiaty na pogrzeb możemy dowieść bezpośrednio na pogrzeb, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w umówione miejsce na terenie miasta Bolesławiec. Kompozycje na pogrzeb możemy dostarczyć dokładnie na zlecony czas. Wieńce i wiązanki pogrzebowe układamy pod trumną osoby zmarłej lub wręczamy bliskim. Za dostawę kwiatów na cmentarz odpowiada kurier naszej kwiaciarni . Zapraszamy do obejrzenia naszych kompozycji pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Bolesławiec.