Wieńce i wiązanki pogrzebowe Kąty Wrocławskie


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Pracownia florystyczna układa kwiaty na pogrzeb tylko i wyłącznie z roślin żywych, na żywym podkładzie z jodły. Kwiaty z jakich układamy wieńce i wiązanki pogrzebowe to zazwyczaj: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kwiatów w komplecie jest darmowa szarfa. Ostatnie słowa pożegnania na wstędze pogrzebowej możecie wybrać swoje lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez pracownie florystyczną. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możemy dostarczyć bezpośrednio na cmentarz, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w obwodzie centrum miasta Kąty Wrocławskie. Kwiaty na pogrzeb zawozimy precyzyjnie na zleconą godzinę. Kompozycje pogrzebowe układamy pod trumną zmarłej osoby lub przekazujemy osobą obecnym na pogrzebie. Za dostarczenie wiązanki pogrzebowej odpowiedzialny jest kurier naszej pracowni florystycznej. Namawiamy do obejrzenia naszej oferty w raz z dostawą w mieście Kąty Wrocławskie.