Wieńce i wiązanki pogrzebowe Pilawa


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Studio kwiatowe komponuje kwiaty na pogrzeb tylko i wyłącznie z roślin żywych, na żywym podkładzie z sosny. Kwiaty z jakich komponujemy wieńce i wiązanki pogrzebowe to w większości: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kompozycji kwiatowej dodawana jest darmowa wstęga. Treść na wstędze pogrzebowej możecie wybrać własne lub wybrać gotowe, przygotowane przez studio kwiatowe. Kompozycje pogrzebowe możemy dostarczyć bezpośrednio na cmentarz, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w umówione miejsce w rejonie miejscowości Pilawa. Kompozycje pogrzebowe możemy zawieść dokładnie na ustalony czas. Kompozycje pogrzebowe pozostawiamy pod grobem zmarłej osoby lub przekazujemy rodzinie. Za dostarczenie kompozycji kwiatowej odpowiedzialny jest kurier naszej pracowni florystycznej. Namawiamy do sprawdzenia naszych kwiatów pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Pilawa.