Wieńce i wiązanki pogrzebowe Janów Lubelski


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Pracownia florystyczna układa wieńce i wiązanki pogrzebowe tylko i wyłącznie z roślin żywych, na naturalnym podkładzie z jodły. Kwiaty z jakich przygotowujemy wieńce i wiązanki pogrzebowe to przeważnie: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kwiatów dostarczana jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Słowa pożegnania na szarfie pogrzebowej mogą Państwo podyktować swoje lub wybrać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnię. Kwiaty na pogrzeb doręczamy na pogrzeb, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w rejonie miasta Janów Lubelski. Kompozycje na pogrzeb dostarczamy dokładnie na zlecony czas. Kwiaty na pogrzeb pozostawiamy pod urną osoby zmarłej lub wręczamy bliskim. Za dostarczenie wiązanki pogrzebowej odpowiedzialny jest kurier naszej kwiaciarni wysyłkowej. Namawiamy do zobaczenia naszych kompozycji w raz z dostawą w mieście Janów Lubelski.