Wieńce wiązanki pogrzebowe Nowe Miasto nad Pilicą


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia wysyłkowa komponuje wieńce i wiązanki pogrzebowe jedynie z roślin żywych, na naturalnym podkładzie z jodły. Rośliny z jakich układamy kompozycje na pogrzeb to zwykle: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do wieńca pogrzebowego i wiązanki pogrzebowej dostarczana jest darmowa wstęga pogrzebowa. Treść na szarfie pogrzebowej można przedstawić swoje lub wybrać gotowe, przygotowane przez studio kwiatowe. Kompozycje na pogrzeb przywozimy na pogrzeb, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w dowolne miejsce na terenie miejscowości Nowe Miasto nad Pilicą. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możemy dostarczyć idealnie na zleconą godzinę. Kompozycje pogrzebowe pozostawiamy pod grobem osoby zmarłej lub wręczamy rodzinie. Za dostawę kwiatów na cmentarz odpowiedzialny jest pracownik naszej kwiaciarni wysyłkowej. Zachęcamy do sprawdzenia naszych kompozycji w raz z dostawą w mieście Nowe Miasto nad Pilicą.