Wieńce i wiązanki pogrzebowe Nowa Ruda


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia układa kompozycje na pogrzeb jedynie z żywych roślin, na żywym podkładzie z igliwia. Rośliny z jakich przygotowujemy kwiaty na pogrzeb to zwykle: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kompozycji kwiatowej w komplecie jest darmowa wstęga pogrzebowa. Treść na szarfie mogą Państwo wybrać swoje lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez studio kwiatowe. Kwiaty na pogrzeb przywozimy bezpośrednio na cmentarz, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w umówione miejsce w obszarze miejscowości Nowa Ruda. Wieńce i wiązanki pogrzebowe doręczamy dokładnie na wyznaczoną godzinę. Kompozycje pogrzebowe kładziemy pod trumną osoby zmarłej lub wręczamy osobą znajdującym się na pogrzebie. Za dostarczenie wieńca pogrzebowego odpowiada pracownik naszej pracowni florystycznej. Namawiamy do obejrzenia naszych wieńców i wiązanek pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Nowa Ruda.