Wieńce i wiązanki pogrzebowe Borne Sulinowo


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia internetowa tworzy kwiaty na pogrzeb tylko i wyłącznie z kwiatów żywych, na naturalnym podkładzie z sosny. Kwiaty z jakich układamy kompozycje pogrzebowe to w większości: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kwiatów w komplecie jest darmowa wstęga. Ostatnie słowa pożegnania na szarfie można podyktować własne lub wybrać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie wysyłkową. Kwiaty na pogrzeb zawozimy bezpośrednio na pogrzeb, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w umówione miejsce w rejonie miasta Borne Sulinowo. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy przywieść idealnie na wskazany czas. Kwiaty na pogrzeb układamy pod urną zmarłej osoby lub przekazujemy osobą będącym na pogrzebie. Za doręczenie kompozycji pogrzebowych odpowiedzialny jest kurier naszej pracowni florystycznej. Zapraszamy do obejrzenia naszych kwiatów pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Borne Sulinowo.