Wieńce i wiązanki pogrzebowe Głogówek


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia przygotowuje wieńce i wiązanki pogrzebowe tylko i wyłącznie z kwiatów żywych, na żywym podkładzie z jodły. Rośliny z jakich tworzymy wieńce i wiązanki pogrzebowe to przeważnie: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kompozycji kwiatowej w komplecie jest darmowa wstęga. Treść na wstędze można wybrać swoje lub wybrać gotowe, przygotowane przez pracownie florystyczną. Wiązanki i wieńce pogrzebowe dostarczamy bezpośrednio na cmentarz, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w umówione miejsce w rejonie miejscowości Głogówek. Kwiaty na pogrzeb dowozimy idealnie na zleconą godzinę. Kompozycje na pogrzeb pozostawiamy pod trumną osoby zmarłej lub wręczamy osobą znajdującym się na pogrzebie. Za doręczenie wiązanki pogrzebowej odpowiada pracownik naszej pracowni florystycznej. Namawiamy do sprawdzenia naszych wieńców i wiązanek pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Głogówek.