Wieńce i wiązanki pogrzebowe Rudnik nad Sanem


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia układa kwiaty na pogrzeb tylko i wyłącznie z kwiatów żywych, na naturalnym podkładzie z jodły. Kwiaty z jakich tworzymy kwiaty na pogrzeb to zazwyczaj: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kompozycji pogrzebowych dodawana jest gratisowa szarfa. Treść na szarfie możecie wybrać swoje lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez studio kwiatowe. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy zawieść bezpośrednio na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w dowolne miejsce na terenie centrum miasta Rudnik nad Sanem. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możemy przywieść precyzyjnie na wskazany czas. Kwiaty na pogrzeb pozostawiamy pod urną zmarłej osoby lub przekazujemy osobą obecnym na pogrzebie. Za przekazanie kompozycji kwiatowej odpowiedzialny jest kurier naszej kwiaciarni internetowej. Namawiamy do obejrzenia naszych kwiatów pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Rudnik nad Sanem.