Wieńce i wiązanki pogrzebowe Iwonicz-Zdrój


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia przygotowuje kwiaty na pogrzeb tylko i wyłącznie z kwiatów żywych, na naturalnym podkładzie z sosny. Kwiaty z jakich komponujemy wiązanki i wieńce pogrzebowe to głównie: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kompozycji pogrzebowych dostarczana jest darmowa szarfa. Treść na wstędze możecie napisać własne lub wybrać gotowe, przygotowane przez pracownie florystyczną. Wieńce i wiązanki pogrzebowe przywozimy na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w umówione miejsce w okręgu miasta Iwonicz-Zdrój. Wieńce i wiązanki pogrzebowe przywozimy precyzyjnie na wskazany czas. Wieńce i wiązanki pogrzebowe kładziemy pod urną zmarłej osoby lub wręczamy rodzinie. Za doręczenie kwiatów odpowiedzialny jest pracownik naszej kwiaciarni . Namawiamy do obejrzenia naszych wieńców i wiązanek pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Iwonicz-Zdrój.