Wieńce i wiązanki pogrzebowe Sośnicowice


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia przygotowuje kompozycje pogrzebowe jedynie z żywych roślin, na naturalnym podkładzie z igliwia. Kwiaty z jakich przygotowujemy wiązanki i wieńce pogrzebowe to przeważnie: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kwiatów w komplecie jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Słowa na szarfie pogrzebowej mogą Państwo podyktować swoje lub wybrać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy doręczyć bezpośrednio na pogrzeb, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w umówione miejsce w rejonie miejscowości Sośnicowice. Kompozycje na pogrzeb możemy zawieść dokładnie na ustaloną godzinę. Kwiaty na pogrzeb kładziemy pod grobem osoby zmarłej lub wręczamy osobą obecnym na pogrzebie. Za doręczenie kompozycji na pogrzeb odpowiedzialny jest pracownik naszej pracowni florystycznej. Zachęcamy do sprawdzenia naszych kwiatów pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Sośnicowice.