Wieńce i wiązanki pogrzebowe Tuchów


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia internetowa przygotowuje kompozycje na pogrzeb tylko i wyłącznie z roślin żywych, na żywym podkładzie z igliwia. Kwiaty z jakich komponujemy kompozycje na pogrzeb to w większości: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kwiatów na cmentarz dodawana jest darmowa szarfa pogrzebowa. Słowa pożegnania na wstędze pogrzebowej można napisać swoje lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnię. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy dostarczyć na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w dowolne miejsce na terenie centrum miasta Tuchów. Kompozycje na pogrzeb zawozimy idealnie na zleconą godzinę. Kompozycje na pogrzeb kładziemy pod urną osoby zmarłej lub przekazujemy osobą będącym na pogrzebie. Za dostarczenie kwiatów na cmentarz odpowiedzialny jest przedstawiciel naszej kwiaciarni . Namawiamy do obejrzenia naszej oferty w raz z dostawą w mieście Tuchów.