Wieńce i wiązanki pogrzebowe Otmuchów


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia tworzy kompozycje na pogrzeb wyłącznie z kwiatów żywych, na naturalnym podkładzie z jodły. Kwiaty z jakich przygotowujemy kompozycje na pogrzeb to zwykle: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do wieńca pogrzebowego i wiązanki pogrzebowej dostarczana jest gratisowa wstęga. Treść na wstędze mogą Państwo napisać swoje lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez pracownie florystyczną. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możemy dowieść bezpośrednio na pogrzeb, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w dowolne miejsce na terenie centrum miasta Otmuchów. Wieńce i wiązanki pogrzebowe przywozimy dokładnie na zlecony czas. Wiązanki i wieńce pogrzebowe kładziemy pod grobem zmarłej osoby lub wręczamy osobą obecnym na pogrzebie. Za doręczenie kwiatów pogrzebowych odpowiedzialny jest pracownik naszej kwiaciarni internetowej. Zapraszamy do obejrzenia naszych wieńców i wiązanek pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Otmuchów.