Wieńce i wiązanki pogrzebowe Koźmin Wielkopolski


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Studio kwiatowe przygotowuje kwiaty na pogrzeb tylko i wyłącznie z żywych kwiatów, na naturalnym podkładzie z igliwia. Kwiaty z jakich komponujemy wieńce i wiązanki pogrzebowe to głównie: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kwiatów na cmentarz dodawana jest darmowa szarfa pogrzebowa. Ostatnie słowa pożegnania na wstędze pogrzebowej mogą Państwo wybrać swoje lub wybrać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnię. Kompozycje pogrzebowe możemy dowieść bezpośrednio na cmentarz, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w umówione miejsce w obszarze miasta Koźmin Wielkopolski. Kompozycje na pogrzeb możemy przywieść precyzyjnie na ustaloną godzinę. Wieńce i wiązanki pogrzebowe pozostawiamy pod urną osoby zmarłej lub przekazujemy bliskim. Za przekazanie kompozycji pogrzebowych odpowiada kurier naszej pracowni florystycznej. Zachęcamy do zobaczenia naszych kwiatów pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Koźmin Wielkopolski.