Wieńce i wiązanki pogrzebowe Ryglice


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza pracownia florystyczna przygotowuje kwiaty na pogrzeb wyłącznie z kwiatów żywych, na naturalnym podkładzie z sosny. Kwiaty z jakich komponujemy wieńce i wiązanki pogrzebowe to w większości: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kwiatów dostarczana jest darmowa szarfa pogrzebowa. Słowa pożegnania na szarfie pogrzebowej można napisać własne lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez studio kwiatowe. Kompozycje na pogrzeb możemy dowieść na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w umówione miejsce w okręgu miasta Ryglice. Kompozycje na pogrzeb dostarczamy idealnie na ustalony czas. Kompozycje na pogrzeb pozostawiamy pod trumną zmarłej osoby lub przekazujemy rodzinie. Za przekazanie wieńca pogrzebowego odpowiada kurier naszej pracowni florystycznej. Zachęcamy do obejrzenia naszych kwiatów pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Ryglice.