Wieńce i wiązanki pogrzebowe Gniewkowo


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia wysyłkowa przygotowuje kompozycje pogrzebowe wyłącznie z kwiatów żywych, na naturalnym podkładzie z sosny. Rośliny z jakich układamy kwiaty na pogrzeb to zazwyczaj: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do wieńca pogrzebowego i wiązanki pogrzebowej dodawana jest gratisowa wstęga. Ostatnie słowa pożegnania na wstędze pogrzebowej możecie wybrać swoje lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Kompozycje na pogrzeb doręczamy bezpośrednio na cmentarz, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w umówione miejsce w obwodzie miasta Gniewkowo. Kompozycje pogrzebowe przywozimy dokładnie na ustaloną godzinę. Wieńce i wiązanki pogrzebowe układamy pod urną zmarłej osoby lub wręczamy bliskim. Za doręczenie kompozycji pogrzebowych odpowiada kurier naszej kwiaciarni . Zachęcamy do obejrzenia naszych propozycji w raz z dostawą w mieście Gniewkowo.