Wieńce i wiązanki pogrzebowe Pajęczno


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia wysyłkowa tworzy kompozycje pogrzebowe wyłącznie z żywych roślin, na naturalnym podkładzie z igliwia. Kwiaty z jakich tworzymy kompozycje pogrzebowe to zwykle: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do wiązanki pogrzebowej i wieńca pogrzebowego przypinana jest darmowa szarfa. Ostatnie słowa pożegnania na wstędze mogą Państwo przedstawić własne lub wybrać gotowe, przygotowane przez studio kwiatowe. Kompozycje pogrzebowe możemy dowieść bezpośrednio na pogrzeb, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w umówione miejsce w obszarze miejscowości Pajęczno. Wieńce i wiązanki pogrzebowe doręczamy idealnie na wskazany czas. Kompozycje na pogrzeb kładziemy pod grobem zmarłej osoby lub przekazujemy osobą znajdującym się na pogrzebie. Za dostawę kompozycji pogrzebowych odpowiedzialny jest pracownik naszej kwiaciarni wysyłkowej. Zapraszamy do sprawdzenia naszych kompozycji pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Pajęczno.