Wieńce i wiązanki pogrzebowe Żabno


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Studio kwiatowe układa kompozycje na pogrzeb tylko i wyłącznie z żywych kwiatów, na żywym podkładzie z igliwia. Kwiaty z jakich przygotowujemy kompozycje pogrzebowe to zazwyczaj: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kompozycji kwiatowej w komplecie jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Słowa na wstędze mogą Państwo podyktować własne lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez studio kwiatowe. Wieńce i wiązanki pogrzebowe zawozimy bezpośrednio na pogrzeb, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w umówione miejsce w obwodzie centrum miasta Żabno. Kompozycje na pogrzeb zawozimy dokładnie na wyznaczoną godzinę. Wieńce i wiązanki pogrzebowe układamy pod trumną osoby zmarłej lub przekazujemy bliskim. Za dostawę kompozycji na pogrzeb odpowiedzialny jest pracownik naszej pracowni florystycznej. Zachęcamy do sprawdzenia naszych produktów w raz z dostawą w mieście Żabno.