Wieńce i wiązanki pogrzebowe Lwówek


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia wysyłkowa tworzy kompozycje na pogrzeb jedynie z roślin żywych, na żywym podkładzie z jodły. Kwiaty z jakich przygotowujemy wiązanki i wieńce pogrzebowe to w większości: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kompozycji na pogrzeb przypinana jest gratisowa wstęga pogrzebowa. Treść na wstędze możecie wybrać swoje lub wybrać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnię. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy zawieść na pogrzeb, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w umówione miejsce w obwodzie miejscowości Lwówek. Kompozycje na pogrzeb doręczamy idealnie na wyznaczony czas. Kwiaty na pogrzeb kładziemy pod grobem osoby zmarłej lub wręczamy bliskim. Za dostarczenie kwiatów odpowiada pracownik naszej kwiaciarni wysyłkowej. Namawiamy do zobaczenia naszego asortymentu w raz z dostawą w mieście Lwówek.