Wieńce i wiązanki pogrzebowe Brodnica


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Pracownia florystyczna układa wiązanki i wieńce pogrzebowe jedynie z żywych kwiatów, na naturalnym podkładzie z sosny. Rośliny z jakich przygotowujemy wieńce i wiązanki pogrzebowe to w większości: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kompozycji kwiatowej w komplecie jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Ostatnie słowa pożegnania na wstędze pogrzebowej możecie podyktować swoje lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez pracownie florystyczną. Kwiaty na pogrzeb doręczamy bezpośrednio na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w obszarze miejscowości Brodnica. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możemy zawieść dokładnie na wskazaną godzinę. Kwiaty na pogrzeb pozostawiamy pod trumną osoby zmarłej lub przekazujemy rodzinie. Za dostawę kompozycji kwiatowej odpowiedzialny jest kurier naszej kwiaciarni . Zapraszamy do obejrzenia naszych kwiatów pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Brodnica.