Wieńce i wiązanki pogrzebowe Piotrków Trybunalski


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia wysyłkowa układa kompozycje pogrzebowe jedynie z żywych roślin, na naturalnym podkładzie z sosny. Rośliny z jakich komponujemy wieńce i wiązanki pogrzebowe to zwykle: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kwiatów na cmentarz w komplecie jest darmowa wstęga pogrzebowa. Ostatnie słowa pożegnania na wstędze można przedstawić swoje lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez pracownie florystyczną. Kompozycje pogrzebowe możemy przywieść na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w umówione miejsce na terenie centrum miasta Piotrków Trybunalski. Wieńce i wiązanki pogrzebowe dostarczamy idealnie na zleconą godzinę. Kwiaty na pogrzeb układamy pod trumną osoby zmarłej lub wręczamy rodzinie. Za dostarczenie kwiatów pogrzebowych odpowiada pracownik naszej kwiaciarni wysyłkowej. Zapraszamy do zobaczenia naszych propozycji w raz z dostawą w mieście Piotrków Trybunalski.