Wieńce i wiązanki pogrzebowe Wągrowiec


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia wysyłkowa przygotowuje wieńce i wiązanki pogrzebowe jedynie z kwiatów żywych, na naturalnym podkładzie z igliwia. Kwiaty z jakich układamy wieńce i wiązanki pogrzebowe to głównie: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do wiązanki pogrzebowej i wieńca pogrzebowego dostarczana jest gratisowa wstęga pogrzebowa. Słowa pożegnania na wstędze mogą Państwo podyktować swoje lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez studio kwiatowe. Wieńce i wiązanki pogrzebowe doręczamy bezpośrednio na pogrzeb, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w umówione miejsce w okręgu centrum miasta Wągrowiec. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możemy przywieść dokładnie na wskazaną godzinę. Wiązanki i wieńce pogrzebowe pozostawiamy pod trumną osoby zmarłej lub wręczamy osobą będącym na pogrzebie. Za doręczenie kompozycji kwiatowej odpowiedzialny jest pracownik naszej kwiaciarni internetowej. Zachęcamy do zobaczenia naszych propozycji w raz z dostawą w mieście Wągrowiec.