Wieńce i wiązanki pogrzebowe Kędzierzyn-Koźle


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia internetowa układa kwiaty na pogrzeb jedynie z żywych kwiatów, na żywym podkładzie z igliwia. Kwiaty z jakich tworzymy kompozycje pogrzebowe to przeważnie: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do wieńca pogrzebowego i wiązanki pogrzebowej dodawana jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Treść na wstędze możecie przedstawić swoje lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez studio kwiatowe. Kompozycje na pogrzeb możemy dowieść bezpośrednio na pogrzeb, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w umówione miejsce na terenie miejscowości Kędzierzyn-Koźle. Wiązanki i wieńce pogrzebowe dowozimy dokładnie na ustaloną godzinę. Kompozycje na pogrzeb pozostawiamy pod urną osoby zmarłej lub przekazujemy osobą obecnym na pogrzebie. Za dostawę kompozycji na pogrzeb odpowiada pracownik naszej kwiaciarni . Zachęcamy do obejrzenia naszych wiązanek i wieńców pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Kędzierzyn-Koźle.