Wieńce i wiązanki pogrzebowe Pasłęk


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Pracownia florystyczna przygotowuje kompozycje pogrzebowe tylko i wyłącznie z żywych kwiatów, na naturalnym podkładzie z sosny. Rośliny z jakich tworzymy wieńce i wiązanki pogrzebowe to głównie: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kompozycji kwiatowej w komplecie jest darmowa wstęga pogrzebowa. Treść na szarfie pogrzebowej możecie podyktować własne lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez pracownie florystyczną. Wieńce i wiązanki pogrzebowe doręczamy na pogrzeb, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w umówione miejsce w obwodzie centrum miasta Pasłęk. Wiązanki i wieńce pogrzebowe doręczamy precyzyjnie na wyznaczoną godzinę. Kompozycje pogrzebowe kładziemy pod grobem osoby zmarłej lub wręczamy rodzinie. Za doręczenie kwiatów na cmentarz odpowiada przedstawiciel naszej kwiaciarni internetowej. Namawiamy do sprawdzenia naszych wiązanek i wieńców pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Pasłęk.