Wieńce i wiązanki pogrzebowe BiałystokPunktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nie masz możliwości, aby być obecny na uroczystości pogrzebowej istotnej dla Ciebie osoby, a zmierzasz za pomocą kwiatów, składanych na grobie, okazać swoją pamięć? Skorzystaj z naszej oferty dostawy wieńców oraz wiązanek, dostarczanych bezpośrednio do kaplicy, kościoła lub zakładu pogrzebowego na obszarze Białegostoku. Aranżacje kwiatów na cmentarz widoczne w naszej propozycji zostały wymyślone przez świetnych florystów, od lat specjalizujących się w tworzeniu kompozycji pogrzebowych. Zaplanuj słowa ostatniego pożegnania, a zamieścimy je na wstędze, dodanej do wieńca bądź wiązanki. Znakomicie rozumiemy jak ważne jest dla naszych klientów uczczenie pamięci o swoich bliskich, poprzez złożenie na miejscu ich wiecznego spoczynku, wspaniałej i interesującej wiązanki cmentarnej, stąd też robione przez nas zestawienia, tworzone są spośród najwyższej klasy kwiatów oraz dodatków. Korzystając z naszej kwiaciarni internetowej możesz ekspresowo i prosto złożyć zamówienie na dobraną kompozycję pogrzebową, bez konieczności osobistego odbioru czy absorbowania krewnych. Zobacz naszą ofertę i przekonaj się jak komfortowe oraz szybkie może być rezerwowanie dostawy wieńców oraz wiązanek.