Wieńce i wiązanki pogrzebowe Ożarów


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia komponuje wiązanki i wieńce pogrzebowe jedynie z kwiatów żywych, na żywym podkładzie z sosny. Kwiaty z jakich przygotowujemy wiązanki i wieńce pogrzebowe to przeważnie: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kwiatów pogrzebowych dodawana jest darmowa wstęga. Ostatnie słowa pożegnania na szarfie można podyktować swoje lub wybrać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie wysyłkową. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możemy zawieść bezpośrednio na cmentarz, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w umówione miejsce w obszarze centrum miasta Ożarów. Kompozycje pogrzebowe przywozimy dokładnie na wyznaczony czas. Kompozycje na pogrzeb kładziemy pod grobem zmarłej osoby lub przekazujemy bliskim. Za dostawę kwiatów na cmentarz odpowiada kurier naszej kwiaciarni wysyłkowej. Namawiamy do sprawdzenia naszych kompozycji w raz z dostawą w mieście Ożarów.