Wieńce i wiązanki pogrzebowe Gryfice


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Studio kwiatowe komponuje kwiaty na pogrzeb jedynie z kwiatów żywych, na żywym podkładzie z jodły. Rośliny z jakich komponujemy wiązanki i wieńce pogrzebowe to zazwyczaj: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kompozycji pogrzebowych przypinana jest darmowa wstęga. Słowa pożegnania na szarfie pogrzebowej mogą Państwo podyktować swoje lub wybrać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Kwiaty na pogrzeb możemy doręczyć bezpośrednio na cmentarz, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w umówione miejsce w obszarze miasta Gryfice. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możemy zawieść dokładnie na ustaloną godzinę. Wiązanki i wieńce pogrzebowe pozostawiamy pod grobem zmarłej osoby lub przekazujemy bliskim. Za dostarczenie kwiatów pogrzebowych odpowiedzialny jest kurier naszej kwiaciarni wysyłkowej. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty w raz z dostawą w mieście Gryfice.