Wieńce i wiązanki pogrzebowe Radków


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia układa kompozycje pogrzebowe jedynie z roślin żywych, na żywym podkładzie z sosny. Rośliny z jakich komponujemy kompozycje pogrzebowe to zazwyczaj: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do wiązanki pogrzebowej i wieńca pogrzebowego dodawana jest gratisowa wstęga pogrzebowa. Ostatnie słowa pożegnania na wstędze pogrzebowej możecie przedstawić swoje lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez pracownie florystyczną. Wiązanki i wieńce pogrzebowe doręczamy na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w dowolne miejsce na terenie miejscowości Radków. Kompozycje na pogrzeb możemy przywieść dokładnie na zlecony czas. Wieńce i wiązanki pogrzebowe kładziemy pod trumną osoby zmarłej lub wręczamy osobą znajdującym się na pogrzebie. Za doręczenie kompozycji pogrzebowych odpowiedzialny jest przedstawiciel naszej kwiaciarni . Zachęcamy do zobaczenia naszych wiązanek i wieńców pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Radków.