Wieńce i wiązanki pogrzebowe Pruszków


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza pracownia florystyczna układa kompozycje pogrzebowe jedynie z żywych kwiatów, na żywym podkładzie z sosny. Kwiaty z jakich układamy kwiaty na pogrzeb to zazwyczaj: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kwiatów na cmentarz w komplecie jest darmowa szarfa pogrzebowa. Słowa na wstędze pogrzebowej możecie przedstawić własne lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez studio kwiatowe. Kwiaty na pogrzeb dostarczamy na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w umówione miejsce w okręgu centrum miasta Pruszków. Kompozycje na pogrzeb doręczamy dokładnie na zlecony czas. Wieńce i wiązanki pogrzebowe kładziemy pod grobem osoby zmarłej lub wręczamy rodzinie. Za przekazanie kwiatów pogrzebowych odpowiada kurier naszej pracowni florystycznej. Namawiamy do sprawdzenia naszych produktów w raz z dostawą w mieście Pruszków.