Wieńce i wiązanki pogrzebowe Twardogóra


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza pracownia florystyczna tworzy kwiaty na pogrzeb tylko i wyłącznie z kwiatów żywych, na naturalnym podkładzie z sosny. Rośliny z jakich tworzymy kompozycje na pogrzeb to zazwyczaj: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kwiatów pogrzebowych w komplecie jest gratisowa wstęga pogrzebowa. Słowa pożegnania na wstędze można przedstawić własne lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Wieńce i wiązanki pogrzebowe doręczamy bezpośrednio na cmentarz, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w obszarze centrum miasta Twardogóra. Kwiaty na pogrzeb dowozimy dokładnie na zleconą godzinę. Kompozycje na pogrzeb układamy pod urną zmarłej osoby lub wręczamy osobą obecnym na pogrzebie. Za dostarczenie kwiatów na cmentarz odpowiedzialny jest pracownik naszej kwiaciarni wysyłkowej. Zachęcamy do sprawdzenia naszych produktów w raz z dostawą w mieście Twardogóra.