Wieńce i wiązanki pogrzebowe Koronowo


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia internetowa przygotowuje wiązanki i wieńce pogrzebowe jedynie z żywych roślin, na naturalnym podkładzie z jodły. Kwiaty z jakich tworzymy kwiaty na pogrzeb to głównie: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do wiązanki pogrzebowej i wieńca pogrzebowego przypinana jest darmowa szarfa pogrzebowa. Ostatnie słowa pożegnania na szarfie pogrzebowej można podyktować własne lub wybrać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie wysyłkową. Wieńce i wiązanki pogrzebowe dostarczamy bezpośrednio na pogrzeb, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w umówione miejsce w obwodzie miejscowości Koronowo. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy przywieść precyzyjnie na wskazany czas. Wieńce i wiązanki pogrzebowe pozostawiamy pod grobem osoby zmarłej lub przekazujemy osobą będącym na pogrzebie. Za doręczenie kompozycji na pogrzeb odpowiedzialny jest pracownik naszej kwiaciarni . Namawiamy do obejrzenia naszych produktów w raz z dostawą w mieście Koronowo.