Wieńce i wiązanki pogrzebowe Skarżysko-Kamienna


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia tworzy wiązanki i wieńce pogrzebowe tylko i wyłącznie z roślin żywych, na naturalnym podkładzie z sosny. Kwiaty z jakich tworzymy kompozycje pogrzebowe to w większości: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kwiatów pogrzebowych przypinana jest gratisowa wstęga. Treść na wstędze mogą Państwo przedstawić własne lub wybrać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Kompozycje na pogrzeb możemy zawieść bezpośrednio na pogrzeb, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w umówione miejsce w obszarze centrum miasta Skarżysko-Kamienna. Kompozycje na pogrzeb zawozimy dokładnie na wskazany czas. Kwiaty na pogrzeb pozostawiamy pod trumną osoby zmarłej lub wręczamy osobą obecnym na pogrzebie. Za doręczenie wieńca pogrzebowego odpowiedzialny jest pracownik naszej kwiaciarni . Zapraszamy do obejrzenia naszej oferty w raz z dostawą w mieście Skarżysko-Kamienna.