Wieńce i wiązanki pogrzebowe Bielsko-Biała


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia przygotowuje wieńce i wiązanki pogrzebowe tylko i wyłącznie z kwiatów żywych, na naturalnym podkładzie z jodły. Kwiaty z jakich tworzymy wieńce i wiązanki pogrzebowe to głównie: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kwiatów na cmentarz przypinana jest darmowa szarfa. Słowa na szarfie pogrzebowej możecie podyktować swoje lub wybrać gotowe, przygotowane przez studio kwiatowe. Kompozycje na pogrzeb zawozimy bezpośrednio na cmentarz, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w obwodzie miejscowości Bielsko-Biała. Wieńce i wiązanki pogrzebowe przywozimy dokładnie na wyznaczony czas. Wieńce i wiązanki pogrzebowe kładziemy pod trumną osoby zmarłej lub wręczamy bliskim. Za dostawę wieńca pogrzebowego odpowiedzialny jest przedstawiciel naszej kwiaciarni wysyłkowej. Zachęcamy do sprawdzenia naszych wiązanek i wieńców pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Bielsko-Biała.