Wieńce i wiązanki pogrzebowe Sierpc


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza pracownia florystyczna układa wiązanki i wieńce pogrzebowe wyłącznie z żywych roślin, na żywym podkładzie z sosny. Rośliny z jakich układamy wiązanki i wieńce pogrzebowe to głównie: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do wieńca pogrzebowego i wiązanki pogrzebowej w komplecie jest gratisowa wstęga pogrzebowa. Ostatnie słowa pożegnania na wstędze mogą Państwo napisać własne lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie wysyłkową. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy dostarczyć bezpośrednio na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w rejonie miejscowości Sierpc. Kwiaty na pogrzeb dowozimy dokładnie na wskazaną godzinę. Wiązanki i wieńce pogrzebowe pozostawiamy pod urną osoby zmarłej lub wręczamy rodzinie. Za dostawę kompozycji kwiatowej odpowiedzialny jest przedstawiciel naszej kwiaciarni wysyłkowej. Zachęcamy do obejrzenia naszej oferty w raz z dostawą w mieście Sierpc.