Wieńce i wiązanki pogrzebowe Lubawa


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia wysyłkowa tworzy kompozycje pogrzebowe wyłącznie z żywych roślin, na naturalnym podkładzie z jodły. Kwiaty z jakich komponujemy kompozycje na pogrzeb to w większości: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kompozycji kwiatowej przypinana jest gratisowa wstęga pogrzebowa. Słowa na wstędze możecie podyktować własne lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnię. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możemy dostarczyć na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w umówione miejsce w obwodzie miasta Lubawa. Kompozycje na pogrzeb zawozimy dokładnie na wyznaczoną godzinę. Kompozycje na pogrzeb pozostawiamy pod trumną zmarłej osoby lub przekazujemy bliskim. Za doręczenie kwiatów na cmentarz odpowiada przedstawiciel naszej kwiaciarni internetowej. Zapraszamy do zobaczenia naszego asortymentu w raz z dostawą w mieście Lubawa. 2024-06-23 16:26:18