Wieńce i wiązanki pogrzebowe Zagórz


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia wysyłkowa przygotowuje kompozycje pogrzebowe wyłącznie z żywych kwiatów, na żywym podkładzie z sosny. Kwiaty z jakich przygotowujemy wieńce i wiązanki pogrzebowe to głównie: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kompozycji pogrzebowych dostarczana jest gratisowa szarfa. Treść na szarfie mogą Państwo napisać własne lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Wieńce i wiązanki pogrzebowe przywozimy na pogrzeb, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w umówione miejsce na terenie centrum miasta Zagórz. Wiązanki i wieńce pogrzebowe dowozimy precyzyjnie na wyznaczoną godzinę. Kompozycje na pogrzeb układamy pod grobem zmarłej osoby lub przekazujemy rodzinie. Za dostarczenie wiązanki pogrzebowej odpowiada pracownik naszej kwiaciarni wysyłkowej. Namawiamy do obejrzenia naszego asortymentu w raz z dostawą w mieście Zagórz.