Wieńce i wiązanki pogrzebowe Reszel


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia wysyłkowa tworzy kwiaty na pogrzeb tylko i wyłącznie z żywych roślin, na żywym podkładzie z jodły. Kwiaty z jakich układamy kompozycje na pogrzeb to zazwyczaj: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do wiązanki pogrzebowej i wieńca pogrzebowego w komplecie jest darmowa szarfa pogrzebowa. Słowa na szarfie pogrzebowej mogą Państwo przedstawić własne lub wybrać gotowe, przygotowane przez pracownie florystyczną. Wiązanki i wieńce pogrzebowe dostarczamy bezpośrednio na pogrzeb, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w dowolne miejsce na terenie miejscowości Reszel. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możemy przywieść precyzyjnie na zlecony czas. Kwiaty na pogrzeb pozostawiamy pod grobem osoby zmarłej lub przekazujemy bliskim. Za doręczenie kompozycji pogrzebowych odpowiada pracownik naszej pracowni florystycznej. Zapraszamy do zobaczenia naszego asortymentu w raz z dostawą w mieście Reszel.