Wieńce i wiązanki pogrzebowe Ośno Lubuskie


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Pracownia florystyczna tworzy kompozycje na pogrzeb wyłącznie z żywych roślin, na naturalnym podkładzie z igliwia. Rośliny z jakich komponujemy wiązanki i wieńce pogrzebowe to w większości: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kwiatów na cmentarz w komplecie jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Słowa na wstędze możecie napisać własne lub wybrać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Wiązanki i wieńce pogrzebowe zawozimy bezpośrednio na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w rejonie centrum miasta Ośno Lubuskie. Kwiaty na pogrzeb doręczamy dokładnie na wyznaczoną godzinę. Kompozycje pogrzebowe układamy pod grobem osoby zmarłej lub wręczamy osobą obecnym na pogrzebie. Za przekazanie wieńca pogrzebowego odpowiada pracownik naszej pracowni florystycznej. Namawiamy do sprawdzenia naszych kwiatów pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Ośno Lubuskie.