Wieńce i wiązanki pogrzebowe Suchedniów


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia wysyłkowa tworzy kompozycje pogrzebowe jedynie z roślin żywych, na naturalnym podkładzie z igliwia. Kwiaty z jakich tworzymy kwiaty na pogrzeb to głównie: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kwiatów pogrzebowych dostarczana jest gratisowa wstęga. Ostatnie słowa pożegnania na szarfie pogrzebowej mogą Państwo napisać swoje lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie wysyłkową. Kwiaty na pogrzeb przywozimy na cmentarz, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w umówione miejsce w obszarze miasta Suchedniów. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy zawieść idealnie na wskazaną godzinę. Wiązanki i wieńce pogrzebowe pozostawiamy pod grobem zmarłej osoby lub przekazujemy bliskim. Za przekazanie kwiatów pogrzebowych odpowiada przedstawiciel naszej pracowni florystycznej. Zachęcamy do zobaczenia naszego asortymentu w raz z dostawą w mieście Suchedniów.