Wieńce i wiązanki pogrzebowe Szczawno-Zdrój


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia tworzy kwiaty na pogrzeb jedynie z żywych kwiatów, na żywym podkładzie z sosny. Rośliny z jakich układamy kompozycje na pogrzeb to zwykle: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kompozycji pogrzebowych dodawana jest darmowa szarfa pogrzebowa. Ostatnie słowa pożegnania na wstędze możecie wybrać własne lub wybrać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Kompozycje na pogrzeb możemy dowieść bezpośrednio na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w umówione miejsce w obwodzie miejscowości Szczawno-Zdrój. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możemy dostarczyć precyzyjnie na wyznaczoną godzinę. Kompozycje na pogrzeb pozostawiamy pod urną osoby zmarłej lub przekazujemy osobą znajdującym się na pogrzebie. Za dostawę kompozycji pogrzebowych odpowiedzialny jest kurier naszej kwiaciarni . Zapraszamy do zobaczenia naszych wiązanek i wieńców pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Szczawno-Zdrój.