Wieńce i wiązanki pogrzebowe Żarki


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Studio kwiatowe układa kompozycje pogrzebowe jedynie z żywych kwiatów, na naturalnym podkładzie z sosny. Rośliny z jakich przygotowujemy kompozycje pogrzebowe to zazwyczaj: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kompozycji pogrzebowych dostarczana jest darmowa szarfa pogrzebowa. Ostatnie słowa pożegnania na wstędze pogrzebowej mogą Państwo wybrać swoje lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez studio kwiatowe. Kompozycje pogrzebowe przywozimy na cmentarz, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w obwodzie centrum miasta Żarki. Kwiaty na pogrzeb przywozimy idealnie na ustalony czas. Wieńce i wiązanki pogrzebowe pozostawiamy pod grobem osoby zmarłej lub wręczamy rodzinie. Za dostarczenie kompozycji pogrzebowych odpowiedzialny jest kurier naszej kwiaciarni wysyłkowej. Namawiamy do obejrzenia naszego asortymentu w raz z dostawą w mieście Żarki.