Wieńce i wiązanki pogrzebowe Tarnowskie Góry


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Pracownia florystyczna przygotowuje wieńce i wiązanki pogrzebowe jedynie z kwiatów żywych, na żywym podkładzie z igliwia. Rośliny z jakich tworzymy kompozycje pogrzebowe to w większości: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kwiatów pogrzebowych dodawana jest darmowa szarfa pogrzebowa. Ostatnie słowa pożegnania na szarfie pogrzebowej mogą Państwo wybrać swoje lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Kompozycje na pogrzeb zawozimy bezpośrednio na cmentarz, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w umówione miejsce na terenie miasta Tarnowskie Góry. Wiązanki i wieńce pogrzebowe dostarczamy precyzyjnie na ustalony czas. Kwiaty na pogrzeb kładziemy pod urną osoby zmarłej lub przekazujemy bliskim. Za doręczenie kompozycji kwiatowej odpowiada pracownik naszej kwiaciarni internetowej. Namawiamy do obejrzenia naszych kompozycji w raz z dostawą w mieście Tarnowskie Góry.