Wieńce i wiązanki pogrzebowe Barcin


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia przygotowuje kompozycje na pogrzeb tylko i wyłącznie z żywych roślin, na żywym podkładzie z jodły.Kwiaty z jakich komponujemy kwiaty na pogrzeb to w większości: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kompozycji na pogrzeb dodawana jest gratisowa wstęga. Treść na wstędze mogą Państwo podyktować własne lub wybrać już ułożone, przygotowane przez studio kwiatowe. Wieńce i wiązanki pogrzebowe dowozimy na cmentarz, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w obwodzie miasta Barcin. Wiązanki i wieńce pogrzebowe zawozimy dokładnie na ustalony czas. Wieńce i wiązanki pogrzebowe układamy pod trumną zmarłej osoby lub przekazujemy bliskim. Za doręczenie kompozycji kwiatowej odpowiedzialny jest kurier naszej pracowni florystycznej. Namawiamy do sprawdzenia naszego asortymentu w raz z dostawą w mieście Barcin.