Wieńce i wiązanki pogrzebowe ZabrzePunktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Wieńce oraz wiązanki cmentarne, które możesz wyszukać w naszej ofercie zostały wykreowane przez florystów, o długim doświadczeniu w tworzeniu i tworzeniu kompozycji na cmentarz, jakie od lat dostarczamy wprost na uroczystości pogrzebowe. Sporządzamy kompozycje na cmentarz wyłącznie ze świeżych kwiatów oraz dodatków, więc też nasze usługi cieszą się wyjątkowym powodzeniem, a grono wiernych klientów nadal rośnie. Przystąp do nich i Ty. Spróbuj jak prędko i prosto złożysz u nas zamówienie na dostarczenie wieńca bądź wiązanki, do której możesz przyłączyć gratisową szarfę o indywidualnej treści. Uczcij swoją pamięć o bliskiej, zmarłej osobie, wysyłając na uroczystość pogrzebową doskonałą kompozycję świeżych kwiatów. Dostarczymy Twoje zlecenie bez konieczności osobistego odbioru, dzięki czemu nie musisz absorbować bliskich, ani sam zajmować się dowozem wiązanki na cmentarz. Dostawa w rejonie całego Zabrze na odpowiednio wyznaczoną godzinę, tuż przed rozpoczęciem uroczystości pogrzebowej.