Wieńce i wiązanki pogrzebowe Zamość


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia internetowa komponuje kompozycje na pogrzeb wyłącznie z żywych roślin, na żywym podkładzie z igliwia. Kwiaty z jakich tworzymy wieńce i wiązanki pogrzebowe to głównie: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do wieńca pogrzebowego i wiązanki pogrzebowej dostarczana jest darmowa wstęga. Treść na wstędze pogrzebowej można podyktować własne lub wybrać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie wysyłkową. Kompozycje na pogrzeb możemy przywieść na cmentarz, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w umówione miejsce w obwodzie centrum miasta Zamość. Wieńce i wiązanki pogrzebowe doręczamy precyzyjnie na ustaloną godzinę. Kompozycje na pogrzeb układamy pod trumną zmarłej osoby lub wręczamy rodzinie. Za dostawę kompozycji pogrzebowych odpowiedzialny jest pracownik naszej kwiaciarni wysyłkowej. Zachęcamy do obejrzenia naszych produktów w raz z dostawą w mieście Zamość.