Wieńce i wiązanki pogrzebowe Frombork


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia wysyłkowa przygotowuje kwiaty na pogrzeb wyłącznie z żywych roślin, na naturalnym podkładzie z igliwia. Kwiaty z jakich układamy wieńce i wiązanki pogrzebowe to głównie: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do wiązanki pogrzebowej i wieńca pogrzebowego dostarczana jest darmowa szarfa pogrzebowa. Słowa pożegnania na wstędze możecie podyktować własne lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnię. Wieńce i wiązanki pogrzebowe dostarczamy bezpośrednio na cmentarz, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w dowolne miejsce na terenie miasta Frombork. Kwiaty na pogrzeb możemy dostarczyć dokładnie na wyznaczoną godzinę. Kwiaty na pogrzeb układamy pod grobem osoby zmarłej lub przekazujemy rodzinie. Za doręczenie kwiatów pogrzebowych odpowiedzialny jest przedstawiciel naszej kwiaciarni wysyłkowej. Zapraszamy do obejrzenia naszych propozycji w raz z dostawą w mieście Frombork.