Wieńce i wiązanki pogrzebowe Biała Podlaska


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia wysyłkowa tworzy wieńce i wiązanki pogrzebowe tylko i wyłącznie z roślin żywych, na żywym podkładzie z jodły. Kwiaty z jakich przygotowujemy wieńce i wiązanki pogrzebowe to w większości: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kompozycji na pogrzeb przypinana jest darmowa szarfa. Słowa na szarfie pogrzebowej można wybrać własne lub wybrać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Kompozycje na pogrzeb dostarczamy na cmentarz, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w dowolne miejsce na terenie centrum miasta Biała Podlaska. Kompozycje pogrzebowe dowozimy idealnie na wyznaczony czas. Kwiaty na pogrzeb pozostawiamy pod trumną zmarłej osoby lub przekazujemy osobą będącym na pogrzebie. Za przekazanie kwiatów na cmentarz odpowiada kurier naszej kwiaciarni wysyłkowej. Zachęcamy do obejrzenia naszego asortymentu w raz z dostawą w mieście Biała Podlaska.