Wieńce i wiązanki pogrzebowe Łabiszyn


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia wysyłkowa komponuje wiązanki i wieńce pogrzebowe jedynie z żywych kwiatów, na naturalnym podkładzie z jodły. Rośliny z jakich tworzymy wieńce i wiązanki pogrzebowe to głównie: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kompozycji na pogrzeb dodawana jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Słowa na szarfie możecie wybrać własne lub wybrać już ułożone, przygotowane przez pracownie florystyczną. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy zawieść bezpośrednio na pogrzeb, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w rejonie miejscowości Łabiszyn. Wiązanki i wieńce pogrzebowe dowozimy precyzyjnie na wyznaczoną godzinę. Wieńce i wiązanki pogrzebowe kładziemy pod trumną zmarłej osoby lub wręczamy osobą będącym na pogrzebie. Za przekazanie kwiatów na cmentarz odpowiada przedstawiciel naszej pracowni florystycznej. Zachęcamy do zobaczenia naszej oferty w raz z dostawą w mieście Łabiszyn.